Spedycja i transport międzynarodowy to obszar naszej podstawowej działalności.
Jeżeli potrzebujesz szybko i bezpiecznie przewieźć towary na terenie Europy zachodniej to dobrze trafiłeś.
Pomożemy Ci z przyjemnością!

O firmie

Firma powstała w 2003 r. początkowo specjalizując się w transporcie sprzętu medycznego przy pomocy specjalnych pojazdów, wyposażonych w windy i specjalistyczne urządzenia, które pozwalają na bezpieczne załadunki i dostawy delikatnych przesyłek. Powoli zyskując zaufanie klientów głównie w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Anglii i Hiszpanii, rozwijaliśmy firmę i wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi transportu ekspresowego głównie w branży elektronicznej i motoryzacyjnej.
Bogata baza informatyczna, dostęp do coraz nowszych rozwiązań pozwoliło nam opanować zagadnienie transportu ekspresowego do tego stopnia, że jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki w bardzo krótkim czasie, na terenie całej zachodniej Europy, przy czym są one na bieżąco monitorowane by bezpiecznie dotarły do celu.
Oferta

Obecnie zajmujemy się organizacją transportu ekspresowego na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii i krajów Bałkańskich. Współpracujemy z wieloma firmami zagranicznymi, nasza fachowość i rzetelność daje gwarancję wysokiej jakości wykonywanych zleceń. W transporcie stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i terminowość oraz nieprzerwaną kontrolę drogi przesyłek, tak by osiągnąć najwyższy stopień zadowolenia naszych zleceniodawców.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kontakt:

Kom.+ 48 603 154 662, e-mail: eulalia@bober.net.pl

Kom.+ 48 609 698 873, e-mail: jakub@bober.net.pl