Ul. Czarnkowska 1A

60-415 Poznań

Witamy na stronie

Firmy ze ścierniwami

Eulalia Bober

O NAS

Zajmujesz się szeroko rozumianą pneumatyczna obróbką strumieniowo-ścierną? Piaskujesz, sodujesz, polerujesz,szkiełkujesz? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do zakupu materiałów ściernych Sprzedaż prowadzimy w Poznaniu ul. Czarnkowska 1a. Możesz się zaopatrzyć w ścierniwa do piaskowania również w naszym sklepie internetowym i odebrać towar w Poznaniu lub wybrać dostawę za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich. Zamówiony towar wysyłamy w tym samym dniu (jeśli zamówienie złożone jest do godz. 12:00) lub w najbliższym dniu roboczym. Lata doświadczeń pozwoliły nam opracować najlepsze i najszybsze rozwiązania logistyczne, by Twoja przesyłka dotarła do Ciebie bezpiecznie i tak szybko jak to tylko możliwe.

W ofercie sklepu:

  • Korund-ścierniwo pomiedziowe, szlaka pomiedziowa
  • Mikrokulki szklane do szkiełkowania, polerowania, wybłyszczania, utwardzania
  • Soda blasting-wodorowęglan sodu do sodowania
  • Garnet stosowany do piaskowania i cięcia wodą (waterjet)
  • Śrut staliwny łamany (ostro krawędziowy)
  • Śrut staliwny kulisty

Sprawdź nas! Jakość i satysfakcja gwarantowana.

524-thickbox_default

DLACZEGO WARTO?

Nasz zespół specjalistów zawsze chętnie służy pomocą przy doborze odpowiednich preparatów, płynów, które pozwolą rozwiązać problemy związane z utrzymaniem czystości. Powiedz nam o swoim problemie, zapytaj o działanie i przeznaczenie interesującego preparatu. Doradzimy także jaką przesyłkę wybrać aby dostawa była szybka i tania.

Ścierniwa wykorzystywane są przede wszystkim w: warsztatach, piaskarniach, malarniach, w budownictwie, do czyszczenia kostki brukowej, elewacji, odnawiania drewnianych budynków, pomników...itp.

Strony WWW Ad-Site 2.0